Producent flagietek
Zadzwoń do Nas: 32 785 39 39

Technologia produkcji

Technologia produkcji

Wydruki flag metodą sublimacji

Firma MMG flagi jako producent z 12 letnim doświadczeniem proponuje wydruki wykonane za pomocą:

 

 technologi termotransferowej,

 technologi sublimacji.

 

20150105_101319 20150105_101332 prasa

 

Poliester 115g

Tkanina poliestrowa o gramaturze 115g.Flagi wykonane z tej tkaniny są wytrzymałe i ładnie się prezentują. Jest to najczęściej wykorzystywana tkanina do produkcji flag. W silnych warunkach atmosferycznych stosowane są dodatkowe wzmocnienia. Nie jest to tkanina podszewkowa. Tkanina  może być użyta w zastosowaniach wewnętrznych jak i zewnętrznych. Jego cechą charakterystyczną jest 100 % czytelności nadruku po obu stronach, tzw. efekt lustra, Możliwa wersja z atestem niepalności B1.

Decor 205

Materiał poliestrowy o gramaturze 205. Tkanina stosowana do produkcji banerów tekstylnych wewnętrznych. Dzięki swoim właściwościom pozwala na uzyskanie niezwykłej szczegółowości nadruków. Ta tkanina posiada wydruk jednostronny. Brak przebicia na druga stronę. Możliwa wersja z atestem niepalności B1.

Vario

Materiał poliestrowy o gramaturze 115g. Tkanina ta jest bardziej odporna na warunki atmosferyczne w porównaniu ze zwykłym poliestrem 115g.  Tkanina VARIO posiada w swojej strukturze małe otwory rozmieszczone symetrycznie na powierzchni, które swobodnie przepuszczają wiatr. Idealnie nadaje się do wietrznych miejsc. Flagi drukowane na tej tkaninie nie posiadają dodatkowego wzmocnienia – nie jest ono potrzebne. Materiał ten najlepiej sprawdza się w warunkach zewnętrznych. Przebicie kolorów na drugą stronę w 90 %. Efekt lustrzanego odbicia.

Satyna

Tkanina o gramaturze 210g. Najczęściej stosowana do produkcji sztandarów i wydruków op-up oraz proporczyków. Tkanina również nie posiada przebicia na drugą stronę. Wydruk widoczny po jednej stornie tkaniny.

Supreme 160 g

Materiał o gramaturze 160 g. Niezwykle odporny na działanie warunków atmosferycznych. Dzięki swojej sztywności łatwo rozpościera się przy słabym wietrze, natomiast przy silnym nie łopota nadmiernie co przedłuża żywotność flagi. Używana jest do produkcji bander i kodów sygnałowych.  Przebicie kolorów na drugą stronę około 80 %. efekt lustrzanego odbicia.

Decotext

Tkanina dwustronna, na której można wydrukować dwa różne wzory. Awers i rewers nie przenikają wzajemnie. Idealnie nadaje się do banerów tekstylnych, których dwie strony muszą być wyeksponowane.

Cleanfix stretch 140 g

Tkanina w 100 % poliestrowa. Idealnie nadaje się do produkcji odzieży sportowej, pokrowców na zagłówki w samochodzie, ścianek pop-up itp.

Sonic 220 g

Tkanina wodoodporna o gramaturze 220g. Stosowana do produkcji parasoli, namiotów oraz banerów zewnętrznych. Posiada atesty z instytutu włókiennictwa.

Proponujemy rownież technologie laminacji, która zapobiega wsiąkaniu wody w tkaninę.

lam1 lam2

 

Nasz zespół zawsze doradzi jaki rodzaj tkaniny nadaje się pod konkretny produkt.